Informace o nás

Jsme kamenný obchod s vínem ve Voticích, Vinotéka 83 - Poctivá vína, kde je nabídka vín o něco širší než na e-shopu. Máme otevřeno po-pá 8:00 - 16:30, so 8:30 - 11:00.

Jelikož je vinotéka součástí krámku Domácí štěstí, tak zde můžete nakoupit i čaje, kávu, koření, zdravou výživu, dárky, dekorace a mnoho jiného včetně naší keramiky. Zajímavostí je, že Vám k vínu můžeme udělat cedulky na přání, například se jmény či logem firmy.

Zároveň s kamarády provozujeme Sklípek u kumpánů, kde pořádáme několikrát do roka ochutnávky, viz náš facebook. Pokud byste se rádi zúčastnili některé budoucí ochutnávky, napište na email sklipekukumpanu@email.cz, případně jsme schopni zajistit ubytování.


Sledujte náš facebook https://www.facebook.com/vinoteka83


 Ale když je to víno krásné, hovoří k vám a máte je rád, pak je kdokoli schopen o něm hezky vyprávět. Protože ono vám ty přívlastky vnuká samo. Je mnohem jednodušší dlouze hovořit o víně, které je excelentní, než o víně, které je průměrné.


Z rozhovoru z Klárou Kollárovou - Dovedou Češi pít víno lépe, než když jste začínala?

Určitě, jsou lepší o stovky procent. Hlavně spousta lidí zjistila, že víno je moc zajímavý koníček a dá se samostudovat, což je na něm nejlepší. Pijí je doma, zajímají se o ně a jsou otevřeni novým informacím.


Kontakt

Poctivá vína

Kaplířova 83
Votice
25901


608860655 (Jiří Andreas)